Zasilacze bez obudowy serii EPS – źródło „zielonej” energii

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

W odpowiedzi na wymagania niskiego zużycia energii dla urządzeń elektronicznych firma Mean Well wprowadziła nową generację zasilaczy impulsowych zgodnych z koncepcją zielonej energii. Modele EPS-25, EPS-35, EPS-45, EPS-65 o mocy 25W, 35W, 45W i 65W nie posiadają obudowy i przeznaczone są do instalowania bezpośrednio w obudowie zasilanego systemu. W porównaniu do pierwszej generacji zasilaczy typu PCB PS-25, PS-35, PS45 i PS-65, wyróżniają się bardzo niskim poborem mocy w stanie bez obciążenia wynoszącym poniżej 0,3W. Wraz z rozwojem elektroniki, ciągłej miniaturyzacji komponentów, a co za tym idzie większej gęstości upakowania, rozmiar płytki udało się zmniejszyć z 4”x2” na 3”x2” dla modeli EPS-25/35 oraz z 5”x3” do 4”x2” dla modeli EPS-45/65. Jednocześnie udało się zwiększyć sprawności o 4~13%. Również gwarancja uległa wydłużeniu z 2lat do 3lat.

Urządzenia posiadają szeroki zakres napięcia wejściowego 85 ~ 264VAC lub 120-370VDC. Zasilacze serii EPS mogą poszczycić się sprawnością dochodzącą do 90% przy chłodzeniu w swobodnym obiegu powietrza w zakresie temperatury otoczenia od -30 do 70oC. Wszystkie modele serii wyposażone są w zabezpieczenia przeciwzwarciowe, przeciążeniowe i przepięciowe, a poprawny stan pracy urządzeń sygnalizuje dioda LED. Dodatkowo mocniejsze modele serii EPS-45 i EPS-65 dostępne są w wersji z obudową zapewniającą komponentom podstawową ochronę przed mechanicznym uszkodzeniem.

Dzięki swej energooszczędności urządzenia pozwalają projektantom z łatwością spełnić wymagania normy ErP dla końcowego systemu. Zasilacze zgodne są z aktualnymi normami zapewniającymi bezpieczeństwo, co potwierdzają certyfikaty UL/ CUL/ TUV/ CB/ CE. Dedykowane aplikacje to automatyka przemysłowa, urządzenia elektroniczne i mechaniczne, oraz inne w których poszukiwane jest ekonomiczne, energooszczędne i wydajne źródło zasilania. Niedługo w ofercie dostępny będzie również model EPS-15 – następca modelu PS-15.

www.elmark.com.pl

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn