Schneider Electric wprowadza na rynek nową rodzinę listw zasilających APC Easy Rack PDU

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Schneider Electric, lider w dziedzinie cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyzacji, wprowadził na rynek serię modułów PDU APC Easy Rack: łatwych w instalacji i obsłudze listw zasilających z możliwością zaawansowanego zarządzania obciążeniem. Nowa rodzina APC Easy Rack PDU oferuje niezawodną dystrybucję zasilania w konkurencyjnej cenie, pochodzącą od cieszącej się światowym zaufaniem marki i lidera w dziedzinie akumulatorowego zasilania podtrzymującego. Począwszy od szaf sieciowych i środowisk edge computing, a skończywszy na małych i średnich centrach danych, moduły PDU APC Easy Rack zapewniają użytkownikom niezawodne rozwiązanie zapewniające ciągłość zasilania.

Urządzenia PDU APC Easy Rack są wyposażone w przyjazny dla użytkownika ekran LCD, wielofunkcyjny interfejs sieciowy i mogą być w pełni spersonalizowane pod względem koloru, długości przewodów i numeracji gniazd. Nowa seria, zbudowana z aluminium jest lżejsza od poprzednich modeli. Została zaprojektowana tak, by instalacja listwy była szybka i bezproblemowa dla specjalistów IT, integratorów systemów, wykonawców instalacji elektrycznych i VAR-ów.

Wszystkie moduły PDU APC Easy Rack spełniają wysokie normy zgodności elektromagnetycznej (EMC) i standardy bezpieczeństwa, w tym CE EN55035, EN55032, EN55024, TUV i EN/IEC62368-1. Są one również wyposażone w bezpieczne protokoły uwierzytelniania i szyfrowania. Nowe listwy dystrybucyjne są także konkurencyjne cenowo, oferując rynkowi bezpieczne i niezawodne rozwiązanie w zakresie dystrybucji zasilania. APC Easy Rack mogą zostać zamontowane bez używania dodatkowych narzędzi i trafiają do klienta wraz ze wspornikami, co eliminuje konieczność zakupu dodatkowych akcesoriów, oszczędzając czas i pieniądze.

Rodzinę APC Easy Rack PDU dzieli się na trzy nowe serie:

  • Easy Basic Rack PDU ma bardzo niski profil, lekką obudową i może być opcjonalnie wyposażony w zregionalizowane gniazda.
  • Easy Metered Rack PDU wyposażono w zarządzanie listwą poprzez sieć za pośrednictwem interfejsu webowego, pozwalającego na konfigurację alertów oraz wyświetlacz LCD, służący do monitorowania zasilania szafy.
  • Easy Switched Rack PDU oferuje zarządzanie listwą przez sieć z możliwością konfigurowania alertów oraz zdalne sterowanie włączaniem/wyłączaniem gniazd w celu zresetowania podłączonych do nich urządzeń, zabezpieczania i grupowania gniazd oraz udostępniania portów sieciowych, co pozwala ograniczyć ilość połączeń sieciowych.

W zrównoważonych budynkach nie powinno się rezygnować z pomp ciepła

Trzy serie APC Easy Rack PDU oferują rozwiązania dla firm różnej wielkości i skali. Od małych przedsiębiorstw po duże, złożone centra danych. Ich prostota obsługi oraz niezwykła lekkość gwarantują, że każdy produkt APC Easy Rack PDU może z łatwością wpasować się w istniejące środowisko informatyczne przy minimalnym nakładzie czasu, zasobów i przerw w pracy.

Schneider Electric z dumą prezentuje swoją nową rodzinę produktów APC Easy Rack PDU. Seria Easy oferuje konkurencyjne cenowo, wytrzymałe i zoptymalizowane produkty z zakresu podtrzymywania zasilania, pochodzące od renomowanego lidera rynku. Ich przemyślana, kompaktowa i bezpieczna konstrukcja spełnia zapotrzebowanie na niezawodne, nieprzerwane zasilanie, zapewniające ciągłość działania, wtedy gdy firmy tego najbardziej potrzebują – powiedział Jean-Baptiste Plagne, Global VP Edge Computing Solutions w Schneider Electric.

Więcej informacji na temat modułów PDU APC Easy Rack można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem.


Schneider Electric

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn