ParocTools plugin Revit: projektowanie BIM jeszcze nigdy nie było tak proste

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Współczesne budownictwo, podobnie jak inne gałęzie przemysłu, rządzi się zasadą: „robić jak najwięcej, w jak najkrótszym czasie”. I chodź pośpiech i ryzyko pomyłki może słono kosztować, szybkość i precyzja wcale nie muszą się wzajemnie wykluczać. Aby maksymalnie usprawnić etap projektowania instalacji w środowisku BIM, Paroc oferuje projektantom rewolucyjne narzędzie.

Na czym polega innowacyjność rozwiązania? W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku narzędzi, ParocTools plugin Revit oferuje coś więcej, niż wybór pasującego nam rozwiązania spośród wgranych bibliotek produktowych i dodanie go do każdego elementu instalacji z osobna – rurociągów, kanałów i urządzeń wentylacyjnych czy kominów.
Zamiast tego, program samodzielnie analizuje specyfikę projektu i automatycznie nakłada na rysunek izolację o odpowiednim rodzaju, grubości, średnicy wewnętrznej i pokryciu – zgodnie z założeniami projektu i zgodnie z wymaganiami norm i przepisów. Zadanie, które do tej pory mogło zajmować nawet kilka godzin, teraz odbywa się w ciągu kilku sekund.
Dzięki środowisku BIM, dany element systemu nie tylko posiada cechy geometryczne, lecz zwiera też kluczowe informacje dotyczące właściwości zastosowanych produktów. Co za tym idzie, ParocTools plugin Revit:
  • daje pełniejszą kontrolę nad wielkością strat energii z instalacji,
  • dostarcza wiarygodnych informacji na temat kosztów eksploatacji obiektu już na etapie projektu,
  • umożliwia łatwiejsze przygotowanie dokumentacji technicznej do odbiorów.
Dużą zaletą narzędzia jest też jego dostępność. ParocTools plugin Revit to niewielka, bezpłatna wtyczka do Autodesk Revit® – programu, którego inżynierom i konstruktorom instalacji nie trzeba specjalnie przedstawiać. Każdy arkusz, widok 2D i 3D oraz zestawienie przygotowane w programie Revit® prezentuje informację z tego samego, wirtualnego modelu budynku. Nakładkę ParocTools plugin Revit wraz z gotowymi modelami produktowymi BIM można pobrać bezpłatnie ze strony producenta.
Więcej na stronie.

Paroc

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn