Optymalny transfer danych: inteligentne i uporządkowane okablowanie budynków z Digitus

sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Źródło: Assmann

Najnowocześniejsze okablowanie Digitus uwzględnia nowe standardy branżowe IEEE802.3bt i 3at oraz umożliwia podłączenie do sieci urządzeń końcowych z jednoczesnym zasilaniem.

Conrad Electronic rozszerza swoją kompleksową ofertę dla technologii budynkowej o produkty z zakresu okablowania elektrycznego marki Digitus.

„Stale rosnąca ilość danych w czasach cyfryzacji stanowi wyzwanie dla infrastruktury budynku, która musi nieustannie się rozwijać. Strukturalne okablowanie budynku pozwala na przesyłanie dużych ilości danych przy optymalnym poziomie efektywności energetycznej”, wyjaśnia Sven Prang, kierownik produktu w Conrad Electronic. „Dzięki elastycznym, skalowalnym i trwałym rozwiązaniom Digitus, Conrad Electronic oferuje swoim klientom przyszłościowe technologie „. Wszystkie produkty okablowania Digitus uwzględniają nowe standardy branżowe IEEE802.3at/3bt dla aplikacji PoE (Power over Ethernet).

Okablowanie strukturalne, znane również jako uniwersalne okablowanie budynkowe (UBW) lub uniwersalne okablowanie komunikacyjne (UKV), jest koncepcją okablowania neutralnego wewnątrz i pomiędzy budynkami. Digitus oferuje kompletne rozwiązania dla wydajnej i uporządkowanej infrastruktury, począwszy od serwerowni, poprzez okablowanie, aż do poddystrybucji do urządzeń końcowych. Podstawową zaletą okablowania strukturalnego jest zasilanie urządzeń IT kablami do transmisji danych w sieci Ethernet, co sprawia, że dodatkowe źródła zasilania stają się zbędne. PoE składa się z dwóch różnych typów zasilania, a mianowicie midspan i endspan. Zasilanie endspan obejmuje przełączniki, które służą również jako urządzenia zasilające (PSE), dostarczając energię elektryczną do urządzeń końcowych. Rozwiązania midspan są odpowiednie dla aplikacji opartych na przełącznikach, które nie są przystosowane do PoE. W tym przypadku iniektor PoE jest podłączony jako PSE pomiędzy przełącznikiem a urządzeniem końcowym w celu zasilenia go kablem Ethernet.

Podstawą każdej infrastruktury IT, a tym samym okablowania strukturalnego budynku, jest serwerownia lub na mniejszą skalę, szafa sieciowa. Conrad oferuje wszystkie wymagane komponenty Digitus, w tym 24-portowe panele krosownicze, moduły Mini GBIC (SFP), wentylatory, kable OM4 i skrzynki rozdzielcze LC OM4.

Okablowanie musi spełniać różne wymagania, umożliwiać szybką wymianę dużych ilości danych i oferować wysoką niezawodność. Zalecane jest połączenie okablowania światłowodowego i miedzianego, szczególnie w przypadku okablowania pionowego. Podczas gdy światłowód jest preferowaną opcją połączenia pomiędzy serwerownią a rozdzielaczami na każdym piętrze, okablowanie miedziane jest nadal najlepszym wyborem dla połączenia z urządzeniem końcowym. Conrad dostarcza kable PoE CAT.7 S/FTP Simplex z żyłami miedzianymi AWG/23/1 z oferty Digitus.

Dystrybucja wtórna polega na rozdzieleniu głównego okablowania na zasilanie poszczególnych urządzeń końcowych. Osiąga się to za pomocą tzw. punktów konsolidacji w postaci certyfikowanych przez GHMT modułów Keyston,  umieszczonych w puszkach przyłączeniowych montowanych na biurkach lub podwieszanych sufitach, systemach podłogowych lub podłogach podniesionych. Moduły te łączą się bezpośrednio z wyłącznikami, dzięki czemu klasyczne rozdzielnice na każdym piętrze nie są już potrzebne.

Produkty Digitus są całkowicie skoncentrowane na strukturalnym okablowaniu budynków, obejmującym serwerownie, pojedyncze miejsca pracy, sprzęt biurowy i inne. Komponenty mogą być wykorzystywane w sposób elastyczny, dzięki czemu można bez większego wysiłku dokonywać zmian w budynkach i systemach, a cała infrastruktura może być dostosowywana w zależności od potrzeb.

Więcej informacji o produktach Digitus dla inteligentnych budynków można znaleźć tutaj: https://www.conrad.pl/technologia-budynkowa-digitus


Conrad Electronic

fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn