Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

XXVII Ogólnopolskie Targi Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz 2020

22 sierpnia 2020 - 23 sierpnia 2020

XXVII Ogólnopolskie Targi Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz miały odbyć się w kwietniu. Jednak z uwagi na aktualną sytuację związaną z koronawirusem, zostały zaplanowane na 22-23 sierpnia 2020.

Targi DOM, OGRÓD i TY nazywane są „ulubionymi Kielczan”. Statystyki pokazują, że rzeczywiście tak jest. Poprzednią edycję odwiedziło niemal 20 tysięcy zwiedzających, a swoją ofertę zaprezentowało blisko 200 firm. Co czeka nas w tym roku?

Dom bez kosztów

Jednym z trendów pojawiających się ostatnio coraz częściej w branży są tzw. domy bez rachunków. Na tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentują firmy wykonujące właśnie takie zlecenia. Ile kosztuje taka inwestycja? Czy rzeczywiście możemy uniknąć płacenia comiesięcznych zobowiązań np. za prąd? Czym różni się konstrukcja i jakie technologiczne nowinki są w nim instalowane? Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć podczas czerwcowego wydarzenia. Każdy, kto planuje taki zakup i ma jeszcze wątpliwości, po wizycie w kieleckim ośrodku wystawienniczym będzie miał odpowiedź na nurtujące go pytania.

Nowinki

Jak co roku, wystawcy zaprezentują aktualne trendy dotyczące wykończenia wnętrz. Twój dom potrzebuje zmian, lecz nie wiesz jak się za to zabrać? Pomogą w tym eksperci, którzy na scenie będą opowiadali właśnie o tym, co jest teraz w modzie. Podczas warsztatów tapicerstwa i renowacji mebli, uczestnicy dowiedzą się jak samodzielnie je odnowić oraz nadać im niepowtarzalny wygląd.

Targi DOM już od 22 do 23 sierpnia 2020 w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

Szczegóły

Start:
22 sierpnia 2020
Koniec:
23 sierpnia 2020
Strona internetowa:
https://www.targikielce.pl/dom

Miejsce

Kielce