sex videos
bigtitted milf teases before getting banged. pornxvideos247 bigtit milf blows neighbours big black cock.
hot sex videos a fat girl in red pantyhose jumps on a black rubber dick.

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi DOM i TY 2021 Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz

8 października - 10 października

Październikowy weekend w Targach Kielce to nie tylko przegląd najnowszej oferty materiałów budowlanych i wykończeniowych, ale także doskonała okazja do rodzinnego spędzenia wolnego czasu. Na panów czekać będą firmy budowlane i instalacyjne, panie zaś skorzystają z oferty ekologicznych kosmetyków, ekologicznej żywności i wytworów rękodzielniczych.

Od materiałów po budowlanych po fachową architektoniczną pomoc

Kieleckie targi budowlane od lat stanowią obowiązkową pozycję w kalendarzu mieszkańców naszego regionu. Nowa październikowa propozycja – DOM i Ty, skierowana jest tradycyjnie do entuzjastów remontów i tworzenia nowego lokum. W jednym czasie i w jednym miejscu znajdą oni firmy, które specjalizują się w produkcji materiałów budowlanych i wykończeniowych, ale także te, których specjalnością są detale. Nie zabraknie więc półfabrykatów, poszyć dachowych i drzwi, a z drugiej strony producentów luster, rolet, żyrandoli, czy nietuzinkowych dodatków. Zgodnie z duchem czasu, na gości targów czekać będzie oferta producentów i dystrybutorów pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych. DOM i Ty to projekt łączący część wystawową z pokazami i poradami. Goście targów będą mogli uzyskać odpowiedź na budowlane i dekoracyjne wątpliwości. W trakcie targów będzie można było podejrzeć pracę parkieciarzy, otrzymać fachową pomoc w doborze drzwi i okien, czy ubezpieczyć swoje lokum. Podczas targów pojawi się także oferta deweloperów, skierowana do wszystkich, którzy marzą o własnym „m”. Rady udzielą architekci, projektanci wnętrz, eksperci z zakresu kredytowania i ubezpieczeń. Tu każdy, kto ma pytania i wątpliwości związane z branżą budowlaną lub dekoratorską otrzyma rzetelną odpowiedź.

Dla amatorów piękna i zdrowego stylu życia

Oprócz odpowiedzi na wszelkie budowlane i wykończeniowe dylematy, na gości targów czekają różnorodne strefy tematyczne. Jeśli cenisz sobie zdrowe produkty z dobrym składem nie możesz przegapić ekspozycji poświęconej ekologicznym kosmetykom i regionalnym potrawom. Producenci naturalnej żywności proponować będą swoje wyroby w okazyjnych cenach. Miody z różnych pasiek, smakowe sery czy domowe wina – nie będzie można się oprzeć! Na fanów wyrobów hand made, czekać zaś będzie oferta strefy rękodzielniczej. To właśnie tutaj znajdą się nietuzinkowe ozdoby i oryginalne dodatki, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter. To także doskonała okazja do zakupu oryginalnych prezentów dla dzieci. Jak widać, na targach DOM i TY każdy znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że równolegle odbywać się będzie jesienna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.

Spotkajmy się w DOMU!

Szczegóły

Start:
8 października
Koniec:
10 października
Strona internetowa:
https://www.targikielce.pl/dom-i-ty
fuqvids.com
top xxx
crazy freshmeat voyeur for bangbus.tamil porn