» zgłoś wydarzenie

KALENDARZ WYDARZEŃ

ELEKTROTECHNIKA 2019 Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń

ELEKTROTECHNIKA 2019 Międzynarodowe Targi  Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń Kategoria: Targi
Data rozpoczęcia: 2019-03-13
Data zakończenia: 2019-03-15
Miejsce: WarszawaNajnowsze rozwiązania w zakresie sprzętu elektrycznego, automatyki i systemów zabezpieczeń po raz 17-sty w Warszawie!

XVII Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2019

Warszawa, 13 – 15 marca, EXPO XXI

Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.

Równolegle odbędą się Targi ŚWIATŁO oraz Wystawa TELETECHNIKA.

Wystawcy Targów ELEKTROTECHNIKA mają możliwość współprowadzenia konferencji, warsztatów i szkoleń skierowanych do prawie 2000 specjalistów - inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru oraz  instalatorów.

Współpraca z takimi organizacjami i stowarzyszeniami jak: Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Izba Architektów R.P., Stowarzyszenie Architektów Polskich,  mobilizuje nas do działań zapewniających najwyższy profesjonalizm i gwarantuje dotarcie z ofertą do profesjonalistów branży elektrotechnicznej i budowlanej.

Konferencje, szkolenia i warsztaty od lat są integralnym elementem Targów ELEKTROTECHNIKA. Najważniejsze wydarzenie to cykl szkoleń dla projektantów instalacji elektrycznych oraz wyższej kadry menadżerskiej odpowiedzialnej za nadzór, wykonawstwo, inwestycje oraz eksploatację instalacji w różnego typu obiektach organizowany wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa.

Dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Rejestracja odbywa się na stronie www.elektroinstalacje.pl

Uczestnicy spotkań dzięki takiej formule Targów mają możliwość skonfrontowania uzyskanych informacji z praktyczną ofertą producentów na stoiskach targowych. Dodatkowo, każdy z uczestników otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

W ramach Targów ELEKTROTECHNIKA 2019 odbędzie się kilkanaście szkoleń skierowane do 100-150 osób każde. W sumie Targi odwiedzi około 15 000 branżystów.

Targi to także wystawa nowych technologii i osiągnięć polskiej branży elektrotechnicznej, pokaz innowacyjnych rozwiązań oraz wystawa pojazdów z napędem elektrycznym.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie www.elektroinstalacje.pl<< powrót


(2)
Aktualne wydanie

Wydania specjalne


O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2019 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce