» zgłoś wydarzenie

KALENDARZ WYDARZEŃ

1. Europejska Konferencja BACnet® Airport

1. Europejska Konferencja BACnet® Airport Kategoria: Seminaria/Konferencje
Data rozpoczęcia: 2018-09-27
Data zakończenia: 2018-09-28
Miejsce: Frankfurt
Strona www: http://https://airportconference.org


W dniach 27-28 września 2018 r. w porcie lotniczym we Frankfurcie spotkają się kierownicy obiektów i menadżerzy techniczni portów lotniczych na pierwszej Europejskiej Konferencji Portów Lotniczych BACnet. Uczestnicy wymienią się doświadczeniami strategicznymi i technicznymi w zakresie niezależnej automatyzacji budynków z BACnet®. Posiadając 64% udziałów w rynku światowym standard komunikacji BACnet w coraz większym stopniu odgrywa kluczową rolę w skutecznym zarządzaniu portami lotniczymi.

Konferencja BACnet Airport Conference ma na celu zapewnienie niezawodnej pracy budynku. "Dzięki BACnet wdrożyliśmy konkurencyjny system automatyzacji budynków", opisuje Rüdiger Schröder z Fraport AG z centralnego działu zarządzania infrastrukturą. „Niezależna transmisja danych jest kluczową technologią, która doskonale wspiera wszystkie procesy, od planowania i projektowania po eksploatację.

Sieć BACnet jest postrzegana w europejskich portach lotniczych jako czynnik umożliwiający bezpieczeństwo inwestycji i niezawodne funkcjonowanie budynków.

Fraport AG buduje swój nowy Terminal 3 w oparciu o system automatyki budynkowej oparty na komunikacji BACnet.

Bezpieczeństwo, komfort i efektywność energetyczna na lotniskach

Konferencja BACnet Airport Conference odbywa się na lotnisku we Frankfurcie w Gateway Gardens, jednym z najprężniej rozwijających się lotnisk w Europie. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa prezentująca nowe rozwiązania w zakresie wyposażenia technicznego budynków.

Firmy Beckhoff, GEZE i Siemens zaprezentują na wystawia swoje osiągnięcia dla uzyskania większego bezpieczeństwa, komfortu i energooszczędności jako sponsorzy "First Class". Wystawie towarzyszy cykl wykładów. Inni wystawcy z prezentacjami "Elevator Pitch" to sponsorzy klasy biznesowej: ABB, Belimo, Bihl+Wiedemann, Danfoss, Hermos, Iconics, Loytec, MeteoViva, Reliable Controls, Sauter, Tridium i TÜV Süd. Sponsorami są także Adiutec oraz Kieback&Peter.

Gospodarzem konferencji BACnet Airport Conference jest otwarta i niezależna Grupa BACnet Interest Europe (BIG-EU). Na stronie internetowej https://airportconference.org można znaleźć informacje na temat programu oraz możliwości uczestnictwa i sponsoringu.<< powrót


(1)
Aktualne wydanie

Wydania specjalne


O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce