» zgłoś wydarzenie

KALENDARZ WYDARZEŃ

Konferencja Infrastruktura Polska & Budownictwo

Kategoria: Seminaria/Konferencje
Data rozpoczęcia: 2018-02-08
Data zakończenia: 2018-02-08
Miejsce: Warszawa
Strona www: http://www.executive-club.com.pl


IX edycja konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo"

Najważniejsze spotkanie przedstawicieli sektora infrastruktury i budownictwa już w lutym przyszłego roku! Kolejna edycja konferencji Infrastruktura Polska & Budownictwo, organizowana przez Executive Club, odbędzie się 8 lutego 2018 w hotelu The Westin w Warszawie. To najbardziej prestiżowe spotkanie liderów infrastruktury o wyjątkowej renomie na rynku, która  co roku zrzesza grono reprezentantów największych firm, najwybitniejszych przedstawicieli sektora z Polski i zagranicy. 

W tym roku konferencja skupi się na zagadnieniach dotyczących postępu technologicznego i innowacji produktowych, które coraz prężniej wkraczają na rynek. Zwrócimy uwagę na tendencję wzrostową w budownictwie, która stanowi wyzwanie dla inwestorów i firm wykonawczych. Dyskutanci podejmą tematy transportu publicznego, biorąc pod uwagę potrzeby wdrażania rozwiązań w duchu zrównoważonego rozwoju. Opowiedzą ze swojej perspektywy o realiach rynkowych po zmniejszeniu współfinansowania inwestycji infrastrukturalnych z funduszy europejskich. 

Tradycyjnie w trakcie konferencji zostanie dokonane podsumowanie minionego roku
w infrastrukturze, w tym efekty współpracy sektora publicznego i prywatnego. 
 

Wybrani goście zakończonych edycji: 

Ulrich Paetzold – Dyrektor Generalny Europejskiej Federacji Przemysłu Budowlanego (FIEC)

Włodzimierz Szymczak - b. Prezydent Europejskiej Rady Inżynierów Budownictwa (ECCE)

Jerzy Szmit - Wiceminister Infrastruktury i Budownictwa

Jerzy Lejk - Prezes Zarządu Metra Warszawskiego

Michał Olszewski- Zastępca prezydenta m. st. Warszawy 

Bogdan Rzońca- Zastępca Przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury

Geoff Haley - Założyciel International Project Finance Association.

Libor Lochman - Dyrektor Zarządzający Wspólnotą Kolei Europejskich oraz Zarządców Infrastruktury Kolejowej (CER), który i w tym roku dołączy do grona Gości Specjalnzch konferencji, pochylając się nad zagrożeniami i pespektywami dotyczącymi rozwoju kolei.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia ,,Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”. Już po raz trzeci przyznane zostaną nagrody za szczególne osiągnięcia w branży dla spółek na rynku polskim. Grono autorytetów sektora skupione w Kapitule Konkursowej wyłoni laureatów i wyróżni podmioty, które poprzez swoją strategię okazali się liderami w danej kategorii.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE JUŻ OTWARTA! Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatora www.executive-club.com.pl << powrót


(1)
Aktualne wydanie

Wydania specjalne


O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce