PARTNERZY4budowlani.pl
Codziennie aktualizowany portal budowlany polecany zarówno osobom, które budowaniem zajmują się profesjonalnie, jak i inwestorom indywidualnym szukających fachowców i firm wykonawczych.Portal na bieżąco publikuje informacje o nowościach, nowinkach technologicznych, technologiach budowlanych, komentarze i analizy dotyczące rynku budowlanego i nieruchomości.
Więcej informacji: http://www.4budowlani.pl
alarmy.org
Portal branży zabezpieczenia mienia
Więcej informacji: http://www.alarmy.org
AUTOMATICON - Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów
Targi AUTOMATICON są od lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.
Więcej informacji: http://www.automaticon.pl
automatyka-budynkowa.com
Serwis poświęcony automatyce budynkowej
BUD-ECO oraz Konferencja DDE i OZE
Jest to impreza kierowana do przedstawicieli zajmującej się szeroko pojętym budownictwem ekologicznym. Projekt ma być odpowiedzią na rosnące w naszym kraju zainteresowanie budownictwem pasywnym i ekoenergetycznym. W ramach tego wydarzeni swoją ofertę prezentować będą producenci i dystrybutorzy urządzeń energooszczędnych tj. instalacje grzewcze, kolektory słoneczne, systemy izolacyjne, wentylatory, rekuperatory, energooszczędne okna i drzwi.
BUD-GRYF SZCZECIN - Międzynarodowe Targi Budowlane
Największa targowa impreza branży budowlanej w Polsce północno-zachodniej, chętnie i licznie odwiedzana przez branżystów, architektów, deweloperów, a także indywidualnych inwestorów, poszukujących nowych technologii, materiałów i rozwiązań. Targi rocznie gromadzą około 200 wystawców zarówno z Polski jak i z zagranicy. Dla wielu jest to miejsce zawierania kontaktów biznesowych, dających początek nowym projektom i inwestycjom.
Więcej informacji: http://www.mts.pl/pl
BUDMA - Międzynarodowe Targi Budownictwa
Przyszłość budownictwa nieustannie zmierza ku wykorzystywaniu najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii, które kształtują rozwój koncepcji inteligentnej przestrzeni mieszkalnej. Zastosowanie oszczędnych i niskoenergetycznych technologii, innowacyjnych materiałów i systemów zabudowy, a także zaawansowanych systemów projektowania oraz zintegrowanych systemów sterowania i zarządzania budynkiem - tak wygląda budownictwo przyszłości.
Więcej informacji: http://www.budma.pl
budowa.org
Portal branży budowlanej
Więcej informacji: http://www.budowa.org
budownictwo.org
Portal branży budowlanej
Więcej informacji: http://www.budownictwo.org
budownictwopolskie.pl
Portal budowlany
Więcej informacji: http://budownictwopolskie.pl
CENERG - Międzynarodowe Targi Czystej Energii
Jest to jedyne w Polsce wydarzenie o charakterze konferencyjno-seminaryjnym poświęcone wyłącznie ekologicznym źródłom energii.
Swoją popularność Targi zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii. Wydarzenia towarzyszące wystawie promują urządzenia i innowacyjne technologie pozyskiwania energii dla mieszkalnictwa, przemysłu, transportu oraz usług związanych z tą sferą wykorzystywania energii.
Więcej informacji: http://www.cenerg.pl
chlodnictwo.biz
Portal branży chłodniczej
Więcej informacji: http://www.chlodnictwo.biz
Czysta Energia
CZYSTA ENERGIA to miesięcznik ogólnopolski w całości poświęcony sprawom związanym z energią przyjazną środowisku, niekonwencjonalnym w tym odnawialnym jej źródłom oraz technologiom wytwarzania zgodnym z zasadami ochrony środowiska, a także sprawom poszanowania energii i poprawy efektywności energetycznej.
Więcej informacji: http://www.czystaenergia.pl
DOM INTELIGENTNY.PL
Ogólnopolskie targi oraz wystawa sprzętu AUDIO/VIDEO. Targi traktują o nowoczesnych i ekologicznych rozwiązaniach, technologiach inteligentnego zarządzania budynkiem oraz wystawę szeroko rozumianych systemów audio/video i kina.
eBiomasa.pl
eBiomasa.pl jest dynamicznie rozwijającym się portalem branżowym poświęconym pozyskiwaniu energii z biomasy, który powstał w 2007 roku. Przyciąga obecnie uwagę ponad 40 000 użytkowników miesięcznie, którzy mogą czynnie uczestniczyć w tworzeniu serwisu: dodając ogłoszenia, pisząc na forum, umieszczając zdjęcia i filmy poświęcone zagadnieniom OZE. W serwisie umieszczane są aktualności, artykuły tematyczne, wydarzenia branżowe i wiele innych.
Więcej informacji: http://www.ebiomasa.pl
ecomanager.pl
"Ecomanager" prezentuje najlepsze praktyki z zakresu proekologicznych rozwiazań w przemyśle i biznesie oraz ekoinnowacje. Jest źrodłem przejrzystej, rzetelnej i wyczerpującej informacji dla dużych zakładow przemysłowych, jak również mniejszych przedsiębiorców.
Więcej informacji: http://ecomanager.pl
EcoSquad
EcoSquad to portal informacyjno-branżowy, prowadzący działalność informacyjną oraz usługowo-doradczą z zakresu budownictwa ekologicznego.Portal także ułatwia firmom zainteresowanym budownictwem ekologicznym dostęp do informacji i produktów ekologicznych, co pozwala znacznie zaoszczędzić czas oraz uzyskać wiarygodną informację.
Więcej informacji: http://www.ecosquad.pl
ELEKTROTECHNIKA - Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń
Najnowsze rozwiązania w zakresie sprzętu elektrycznego, automatyki i systemów zabezpieczeń po raz 17-sty w Warszawie!
XVII Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2019 Warszawa, 13 – 15 marca, EXPO XXI.
Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Równolegle odbędą się Targi ŚWIATŁO oraz Wystawa TELETECHNIKA.
ENERGETAB - Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie
ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. To jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Corocznie targi odwiedzane są przez liczne rzesze zwiedzających. Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne: przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej; wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej; elektrotechnikę i elektronikę przemysłową.
Więcej informacji: http://www.energetab.pl
ENERGETICS - Lubelskie Targi Energetyczne
Najnowocześniejsze technologie, nowatorskie rozwiązania, platforma wymiany wiedzy i doświadczeń - to określenia charakteryzujące Targi ENERGETICS. Atrakcyjność i aktualność tematyki w połączeniu z niekwestionowaną siłą dotarcia Wystawców ze swoją ofertą, na jaką pozwoli obecność na Targach Energetycznych zapewni wszystkim Zwiedzającym wielu wartościowych i niezapomnianych doświadczeń.
ENERGIA - Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej
To jedyne tego typu wydarzenie w regionie zachodniopomorskim, które skupia branżę energetyczną i cieplną. Co roku swoją ofertę prezentują tutaj firmy zajmujące się pozyskiwaniem, magazynowaniem, dystrybucją energii, a także producenci sprzętu (agregaty, piece, oświetlenie, infrastruktura energetyczna, elektrownie, biogazownie itp.), instalatorzy oraz projektanci.
EnergiaiDom.pl
Portal Energia i dom powstał po to, by przekazywać Państwu wiedzę na temat trendów w budownictwie pasywnym, ekologicznym i energooszczędnym.
Więcej informacji: http://www.energiaidom.pl
energoelektronika.com.pl
Portal informacyjny o firmach, dystrybutorach, producentach związanych z energoelektroniką i branżami pochodnymi
ENEX - Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki
Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki - impreza targowa poświęcona pozyskiwaniu energii ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych. Prezentowane urządzenia i technologie umożliwiają wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucję energii.
Więcej informacji: http://www.enex.pl
EuropaProperty CEE Green Building Awards
Investment & Occupier Forum
Więcej informacji: http://greenbuildingawards.eu
EXPOPOWER - Międzynarodowe Targi Energetyki
Targi Expopower to dobra okazja do przyjrzenia się międzynarodowym rozwiązaniom z zakresu przemysłu wytwarzania energii. Wystawcy prezentują swoją ofertę z obszaru: energetyki, elektrotechniki, maszyn i urządzeń elektrycznych, przewodów i łączników, sterowania i kontroli, czy budownictwa energetycznego i ochrony środowiska w energetyce. Targi obfitują również w wydarzenia dedykowane specjalistom – bezpłatne szkolenia, seminaria i konferencje.
Więcej informacji: http://www.expopower.pl
ForManWay
ForManWay to zespół ekspertów w obszarze rekrutacji. Jako specjaliści, jesteśmy doradcami dla tych, którzy szukają pracy oraz dla tych, którzy szukają odpowiedniego pracownika. Obszary, w których działamy to przede wszystkim branża techniczna, informatyczna oraz konsulting biznesowy i finansowy. Rekrutujemy od stanowisk niższego szczebla po kadrę kierowniczą. Kontakt: kontakt@formanway.pl biuro@formanway.pl
Więcej informacji: http://www.formanway.pl
Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja
Największa w Polsce, specjalistyczna wystawa techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz chłodniczej, organizowana od 2003 roku.
To spotkanie branżowe producentów, dystrybutorów, projektantów i instalatorów, łączące w sobie licznie odwiedzane seminaria szkoleniowe i wystawy. To miejsce, w którym spotykają się specjaliści poszukujący informacji, miejsce wymiany doświadczeń. Wystawa jest miejscem prezentacji produktów oraz nawiązywania nowych i podtrzymywania dotychczasowych kontaktów.
Więcej informacji: http://www.forumwentylacja.pl
Future4Build
Konferencja
Więcej informacji: http://www.future4build.com
GreenPOWER - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
Podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER w centralnej Polsce prezentowane są najnowsze rozwiązania z zakresu wykorzystania OZE. Zwiedzający targi to profesjonaliści: m.in. prywatni inwestorzy zainteresowani energooszczędnymi technologiami, przedstawiciele samorządu terytorialnego oraz firm działających w branży turystycznej, hotelarskiej i SPA.
Więcej informacji: http://www.greenpower.mtp.pl
hardturning.pl
Portal poświęcony wszelkim działaniom na rzecz promocji innowacyjności.
Więcej informacji: http://www.hardturning.pl
InEnerg - Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych
U podstaw idei InEnerg leży promocja innowacyjnych rozwiązań w energetyce, targi mają charakter międzynarodowy, jednak region, na którym jest zwrócona szczególna uwaga to region, gdzie spotykają się 3 kraje - Polska, Niemcy i Czechy i z tego też powodu właśnie na te kraje przede wszystkim będzie ukierunkowana ta kampania. Równolegle do targòw odbędzie się szereg specjalistycznych konferencji oraz wiele innych wydarzeń towarzyszących.
Więcej informacji: http://inenerg.com
INTERECO-ECODOM - Salon Budownictwa Ekologicznego, Pomiaru i Oszczędności Ciepła oraz Źródeł energii
Wystawa ta, jest samodzielną ekspozycją handlową, towarzyszącą Targom Budownictwa TARGBUD.
Zakres tematyczny:
- ŹRÓDŁA CIEPŁA
- TECHNIKI POMIAROWE
- SYSTEMY ROZLICZANIA KOSZTÓW CIEPŁA i WODY
- NOWOCZESNE SYSTEMY INSTALACYJNE
- EKOLOGICZNE BUDOWNICTWO
- FIRMY DEWELOPERSKIE
Interiors & Design Warsaw - Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz
Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz
Więcej informacji: http://targiwnetrzarskie.pl
klimatyzacja.biz
Portal branży klimatyzacji
Więcej informacji: http://www.klimatyzacja.biz
Kongres Pożarnictwa Fire Expo 2016
Czynne i bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe - Systemy, instalacje, rozwiązania....KONGRES POŻARNICTWA - FIRE|EXPO to branżowa impreza o ustalonej na rynku marce i renomie branży ochrony pożarowej i zabezpieczeń ppoż przygotowana z myślą o profesjonalistach w sektorach: budownictwa, architektury, zabezpieczeń ppoż, instalacji, elektroenergetyki i szeroko rozumianych procesów realizacji inwestycji. Impreza skupia liczne grono specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych, inwestorów projektantów, administratorów obiektów, firmy wykonawcze i serwisowe, przedstawicieli komend PSP jak również projektantów, dla których takie szkolenia są zawsze bogatym źródłem informacji. Celem imprezy jest rozwijanie i popularyzacja ochrony przeciwpożarowej w Polsce. Dotychczas w konferencjach wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy z terenu całego kraju oraz rekordowa liczba ponad 1000 osób w edycji 2014 w Warszawie i blisko 1200 w edycji 2015 mających bezpośredni związek z procesami inwestycyjnymi w budownictwie. Łącznie podczas roku 2015 udział w Kongresie Pożarnictwa wzięło udział 5650 Uczestników i 1040 przedstawicieli producentów.
Metalmedia.pl
Portal poświęcony aktualnym wydarzeniom i osiągnięciom branży maszynowej.
Więcej informacji: http://www.metalmedia.pl
Międzynarodowe Targi Aqua Therm Warsaw
Aqua-Therm Warsaw to wydarzenie skierowane do sektora business to business. Wystawa daje wszystkim uczestnikom możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz technologiami stosowanymi głównie w branży HVAC. Poruszone zostaną m.in. zagadnienia związane z koniecznością spełnienia nowych wymogów unijnych, wedle których od 2020 roku każdy oddawany do użytku budynek w Polsce ma być energooszczędny. Będzie to wyzwanie nie tylko dla wykonawców, na końcowym etapie realizacji zamawiającego, ale również dla inżynierów, projektantów i architektów.
Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build
Targi budowlano-wnętrzarskie organizowane w Warszawie w formule B2B. Targi corocznie odbywają się w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Warsaw Build to jedyne międzynarodowe targi budowlano-wnętrzarskie w regionie, które przyciągają wystawców i odwiedzających z 42 państw. (2015 r.)
Więcej informacji: http://warsawbuild.pl
OdnawialneŹródłaEnegii.pl
Portal OdnawialneŹródłaEnergii.pl to serwis branżowy poświęcony pozyskiwaniu energii ze źródeł odnawialnych
ogrzewanie.info.pl
Portal branży grzewczej
Więcej informacji: http://www.ogrzewanie.info.pl
POLEKO - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska
Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko to najważniejsze forum wymiany doświadczeń na temat przyjaznych środowisku rozwiązań dla przemysłu. Jest to miejsce propagowania aktualnych trendów, innowacyjnych technologii i proekologicznych inicjatyw.
Więcej informacji: http://poleko.mtp.pl
Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC)
Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) jest organizacją pozarządową (nie nastawiona na zysk), zajmującą się promowaniem projektowania, budownictwa oraz użytkowania zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju w całej Polsce.Jej misja to wywarcie pozytywnego wpływu na sektor budownictwa w Polsce poprzez promowanie i wdrażanie zasady potrójnej odpowiedzialności: środowiskowej, socjalnej i ekonomicznej.
Więcej informacji: http://www.plgbc.org.pl
Praca.pl Sp. z o.o.
Praca.pl to jeden z czołowych portali pracy w Polsce. Z dużym zaangażowaniem pomagamy pracodawcom znaleźć kompetentnych pracowników, a kandydatom dotrzeć do wymarzonych ofert pracy. Od kilku lat jesteśmy portalem o ugruntowanej pozycji i silnie rozpoznawalnej na rynku marce. Nasze największe atuty to blisko 2 mln Użytkowników, tysiące aktualnych ofert pracy każdego dnia, najlepszy adres domeny spośród wszystkich portali pracy.
Więcej informacji: http://www.praca.pl
QBussines.pl
Biznesowy Serwis Informacyjny
Więcej informacji: http://www.qbusiness.pl
RENEXPO POLAND - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej
Od 2011 roku RENEXPO® Poland tworzy w Warszawie punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego. Wydarzenie to skupia uwagę na głównych źródłach energii odnawialnej w kraju: fotowoltaiice, biogazie, energii wodnej, pompach ciepła i biomasie. Jest to nie tylko miejsce spotkań dla firm prezentujących bieżące nowości energetyczne, ale także miejsce poruszania problemów z jakimi boryka się branża.
Więcej informacji: http://www.renexpo-warsaw.com
SAVEX - Salon Technik Zabezpieczeń
Zakres tematyczny:

Zabezpieczenie i ochrona domów, mieszkań
Wszystkie rodzaje zamków, rolety
Zabezpieczenie elektroniczne
Systemy alarmowe: antywłamaniowe, przeciwpożarowe, wykrywania gazu
Systemy kontroli dostępu
Alarmy mieszkaniowe, domowe
Usługi w zakresie projektowania, instalacji i konserwacji systemów
Zabezpieczenia mechaniczne i elektro- mechaniczne
Drzwi i okna przeciwłamaniowe, kraty, folie aluminiowe
Profesjonalne systemy ogrodzeniowe i bramowe
SECUREX Poland Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń
Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX to największe i najbardziej prestiżowe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej. Podczas targów prezentowana jest kompleksowa oferta czołowych dostawców produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń. SECUREX jest również miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz nowości technologicznych.
Więcej informacji: http://www.securex.pl
SIBEX - Targi Budowlane Silesia Building Expo
Materiały budowlane, fasady, konstrukcje stalowe, drewno, posadzki i nawierzchnie, dachy, okna, systemy profili, drzwi, bramy i ogrodzenia, płytki ceramiczne, okładziny ścienno-sufitowe, schody, windy, kominki i systemy grzewcze, instalacje wodne i gazowe, chemia budowlana, oświetlenie, wentylacja i klimatyzacja, wyposażenie łazienek, urządzenia AGD, usługi budowlane, projekty budowlane - to tylko część oferty, jaka jest prezentowana podczas Targów Budowlanych Silesia Building Expo.
Więcej informacji: http://www.sibex.pl
SIBEX Jesień - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz
Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz
SPIN: Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych
12 SPIN (11-12 września 2014, Hotel ARŁAMÓW) - Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to już 12 lat tradycji i zaufania branży niskich prądów. Celem SPIN jest tworzenie warunków sprzyjających wymianie wiedzy i doświadczenia pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami oraz ekspertami. SPIN to 2 dni dyskusji, testowanie rozwiązań, nowe inicjatywy oraz integracja w gronie partnerów biznesowych. Udział w Spotkaniu jest bezpłatny.
Więcej informacji: http://spin.lockus.pl
styropian.biz
Portal branży styropianowej
Więcej informacji: http://www.styropian.biz
ŚWIATŁO - Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego
Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową. Uczestnicy targów, mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.
Więcej informacji: http://www.lightfair.pl
TARBUD - Targi Budownictwa
TARBUD od wielu lat gromadzi setki producentów, dostawców materiałów i usług budowlanych, wykonawców inwestycji, przedstawicieli instytucji finansujących budownictwo.
Na Targach można zapoznać się m.in. z propozycjami dotyczącymi projektowania ogrodów i małej architektury, trendami w designie i wnętrzarstwie, nowinkami w zakresie oświetlenia i wykończenia domów.
Atrakcjami są również liczne imprezy towarzyszące, takie jak wykłady, warsztaty i pokazy oraz konkursy z nagrodami.
Więcej informacji: http://www.tarbud.wroclaw.pl
TARGBUD - Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz
TARGBUD to vademecum budowy, remontu, wykończenia wnętrz oraz aranżacji ogrodu!
Na targach obecni są przedstawiciele branży budowlanej, instalacyjnej, ekologicznej i ogrodniczej, prezentujący produkty z zakresu stolarki otworowej, drewnianych materiałów konstrukcyjnych, materiałów budowlanych, systemów solarnego ogrzewania, instalacji, centrali wentylacyjnych, ekologicznych i oszczędnych rozwiązań. Wystawcy targów ogrodniczych prezentowali rośliny, drzewa, krzewy ozdobne i wyposażenie ogrodów.
Więcej informacji: http://www.targbud.fairexpo.pl
Targi modernizacji budynków
Targi Modernizacji Budynków
Targi Office Days
Targi wyposażenia i usług dla biur.

Funkcjonalne biuro to nie tylko pokoje, biurka i długopisy - to także przyjazny użytkownikom projekt, umiejętne zarządzanie budynkiem, sprawny przepływ informacji oraz umiejętne gospodarowanie zasobami.
Odwiedzający mają do dyspozycji szeroki wachlarz usług i towarów, które przyczyniają się do komfortowej pracy w biurze.
Dodatkową atrakcją dla zwiedzających i wystawców jest Kongres będący źródłem cennej branżowej wiedzy.
Więcej informacji: http://www.officedays.pl
TBI - Targi Budownictwa i Instalacji
Budowa, remont, dom, wnętrze, ogród – jedno miejsce – wiele pomysłów i rozwiązań, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Targi to możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów i pozyskania nowych kontrahentów, promocji marki, najnowszych technologii i produktów oraz poznania nowych trendów w branży.
Targi Budownictwa i Instalacji TBI kierowane są do osób profesjonalnie związanych z branżą budowlaną i instalacyjną oraz do indywidualnych inwestorów.
Warsaw Build - Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie
Warsaw Build to targi B2B skupiające profesjonalistów z branży budowlanej i wnętrzarskiej. Wyspecjalizowane sekcje Windows & Doors oraz Interiors & Design dają dodatkowy przegląd oferty dedykowanych rynków. To miejsce spotkań dla architektów, projektantów, producentów, firm budowlanych, dystrybutorów oraz profesjonalistów z branży.
Więcej informacji: http://warsawbuild.pl
wentylacja.biz
Portal branży wentylacyjnej
Więcej informacji: http://www.wentylacja.biz
World Multi - Conference on Intelligent Building Technologies and Multimedia Management
Conference on Intelligent Building Technologies and Multimedia Management
Aktualne wydanie

Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2019 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce