Kontakt

REKLAMA

reklama@trademedia.us
tel. +48 22 852 44 15
fax +48 22 899 30 23

Piotr Wojciechowski
Key Account Manager
piotr.wojciechowski@trademedia.us
tel. +48 22 852 44 15 wew. 111
kom. +48 509 390 560

Beata Kaczmarska
Account Manager
beata.kaczmarska@trademedia.us
tel. +48 22 852 44 15 wew. 107
kom. +48 504 166 934

Joanna Milewczyk
Account Manager
joanna.milewczyk@trademedia.us
tel. +48 22 852 44 15 wew. 118
kom. +48 796 170 790

 

 

DTP

Grzegorz Solecki
Grafik
grzegorz.solecki@trademedia.us
tel. +48 22 852 44 15
kom. +48 539 951 325

MARKETING

Magdalena Bednarek
Marketing Assistant
magdalena.bednarek@trademedia.us
tel. +48 22 852 44 15 wew. 106
kom. +48 517 958 943

WYDAWCA

Michael Majchrzak
Wydawca
michael.majchrzak@trademedia.us

 

DANE TELEADRESOWE

Inteligentny Budynek
ul. Rzymowskiego 30 lok. 413A
02-697 Warszawa
tel. +48 22 852 44 15
faks +48 22 899 30 23

Dane rejestrowe:
Wydawnictwo Trade Media International sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 30 lok. 413A
02-697 Warszawa
NIP: 701-04-60-333
www.trademedia.us

 

 

 


Aktualne wydanie

Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2017 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce