Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

FIBARO zwycięzcą w kategorii „Polska Technologia”

-- środa, 24 październik 2018

FIBARO zwycięzcą w kategorii „Polska Technologia”

Firma FIBARO specjalizująca się w produkcji urządzeń smart home została uhonorowana nagrodą „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” przyznawaną przez Dziennik Gazetę Prawną. To już VI edycja tej nagrody. FIBARO wyróżnione zostało w kategorii „Polska Technologia”.

Uroczysta gala, pod hasłem „100-lecie ambicji – polski biznes w drodze do przyszłości”, na której wręczone zostały nagrody, odbyła się 23 października w Forcie Legionów w Warszawie. Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, których usługi i produkty, z sektora nowych technologii odnoszą sukcesy na rynkach polskim i międzynarodowym oraz są przykładem znakomitej jakości i nowoczesności. Organizatorzy podkreślają, że nagroda ma na celu uhonorowanie i promocję tych firm, które nie tylko nie ustępują światowej konkurencji, ale same wyznaczają rynkowe trendy i świadczą o sile polskiej gospodarki, przyczyniając się do jej rozwoju.

„To dla nas duże wyróżnienie. Cieszy nas to, że jesteśmy postrzegani jako firma, która ma bezpośredni wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Każda nagroda daje dużo satysfakcji i pokazuje, że kierunek, jaki obrało FIBARO, jest właściwy i doceniany przez konsumentów i ekspertów branży” – powiedział Mikołaj Pertek – Dyrektor FIBARO w Polsce.

Produkty FIBARO są dostępne na ponad 100 rynkach na wszystkich kontynentach. W tym roku, dzięki rozpoczęciu współpracy z KDDI oraz Zain Telecom, wiodącymi operatorami sieci w Japonii i w Kuwejcie, produkty FIBARO można znaleźć także na tych bardzo wymagających rynkach.

Oprócz FIBARO, które zdobyło nagrodę „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, w kategorii „Polska Technologia”, wyróżnione zostały Spółka CCC – „Polska Marka” oraz ML System w kategorii „Polska Inwestycja”.

Nagroda przyznawana jest w ramach corocznej ogólnopolskiej akcji Dziennika Gazety Prawnej, podczas której przedstawiciele świata biznesu i rządu działają na płaszczyźnie promocji Polski i przedsiębiorczości Polaków. Patronat Honorowy nad całym projektem objęli: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Przedsiębiorczości i technologii, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Źródło: FIBARO


Przeczytaj także

Galeria Północna otrzymuje Certyfikat LEED Gold
Największe centrum handlowe otwarte w Warszawie w ostatniej dekadzie wyznacza nowe standardy w zakresie ochrony środowiska. Należąca do GTC Galeria Północna otrzymała certyfikat LEED na poziomie Gold. Po pierwszym, udanym roku... więcej »
Rynek powierzchni przemysłowych i logistycznych w III kwartale 2018 r.
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield podsumowuje III kwartał br. na polskim rynku nowoczesnych powierzchni przemysłowych i logistycznych w raporcie: MARKETBEAT – RYNEK MAGAZYNOWY W POLSCE – III KW. 2018 r. Na... więcej »
System magazynowania energii o mocy 3 MW uruchomiony na stadionie Johan Cruijff ArenA 
Firma Eaton ogłasza oddanie do użytku największego systemu magazynowania energii dla budynku komercyjnego w Europie, wykorzystującego baterie nowe oraz second-life pochodzące z pojazdów elektrycznych, zainstalowanego na... więcej »
Rittal i ABB realizują nowe centrum danych na lotnisku w Chorwacji
Chorwacja cieszy się coraz większą popularnością wśród turystów, w związku z czym liczba pasażerów na lotnisku w Dubrowniku nieustannie rośnie. W 2016 roku w ramach rozbudowy lotniska firma Rittal jako generalny wykonawca podjęła... więcej »
Zatłoczone miasta zmieniają polskie budownictwo
Korki uliczne, w opinii ponad połowy przedstawicieli branży budowlanej w Polsce, będą mieć najważniejszy wpływ na budownictwo przyszłości. Na kolejnych miejscach znalazły się regulacje prawne (40 proc.) i mobilny styl życia (33... więcej »
Polska z szansą na skok cywilizacyjny w zakresie inteligentnych sieci energetycznych
Wdrażanie inteligentnych sieci energetycznych zwiększa bezpieczeństwo energetyczne, optymalizuje podaż energii i zapobiega awariom dostaw, a także pozwala lepiej wykorzystać odnawialne źródła energii. Inteligentne... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej
2018-12-04 - 2018-12-05
Miejsce: Sosnowiec
Budma 2019 - Targi Budownictwa i Architektury
2019-02-12 - 2019-02-15
Miejsce: Poznań
Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2019
2019-03-13 - 2019-03-15
Miejsce: Warszawa
Targi Light + Building
2020-03-08 - 2020-03-13
Miejsce: Frankfurt

Katalog

SAR PW Sp. z o.o.
SAR PW Sp. z o.o.
Zwoleńska 97
04-761 Warszawa
tel. 022 615 70 74

Torell Technology sp. z o.o.
Torell Technology sp. z o.o.
Abrahama 18
81-825 Sopot
tel. +48664256060

zobacz wszystkie

SONDA

Jaką część budżetu inwestycyjnego jesteś skłonny przeznaczyć na BMS?

mniej niż 5%
5%
10%
15%
więcej niż 15%


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce