Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

FIBARO zwycięzcą w kategorii „Polska Technologia”

-- środa, 24 październik 2018

FIBARO zwycięzcą w kategorii „Polska Technologia”

Firma FIBARO specjalizująca się w produkcji urządzeń smart home została uhonorowana nagrodą „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” przyznawaną przez Dziennik Gazetę Prawną. To już VI edycja tej nagrody. FIBARO wyróżnione zostało w kategorii „Polska Technologia”.

Uroczysta gala, pod hasłem „100-lecie ambicji – polski biznes w drodze do przyszłości”, na której wręczone zostały nagrody, odbyła się 23 października w Forcie Legionów w Warszawie. Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, których usługi i produkty, z sektora nowych technologii odnoszą sukcesy na rynkach polskim i międzynarodowym oraz są przykładem znakomitej jakości i nowoczesności. Organizatorzy podkreślają, że nagroda ma na celu uhonorowanie i promocję tych firm, które nie tylko nie ustępują światowej konkurencji, ale same wyznaczają rynkowe trendy i świadczą o sile polskiej gospodarki, przyczyniając się do jej rozwoju.

„To dla nas duże wyróżnienie. Cieszy nas to, że jesteśmy postrzegani jako firma, która ma bezpośredni wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Każda nagroda daje dużo satysfakcji i pokazuje, że kierunek, jaki obrało FIBARO, jest właściwy i doceniany przez konsumentów i ekspertów branży” – powiedział Mikołaj Pertek – Dyrektor FIBARO w Polsce.

Produkty FIBARO są dostępne na ponad 100 rynkach na wszystkich kontynentach. W tym roku, dzięki rozpoczęciu współpracy z KDDI oraz Zain Telecom, wiodącymi operatorami sieci w Japonii i w Kuwejcie, produkty FIBARO można znaleźć także na tych bardzo wymagających rynkach.

Oprócz FIBARO, które zdobyło nagrodę „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, w kategorii „Polska Technologia”, wyróżnione zostały Spółka CCC – „Polska Marka” oraz ML System w kategorii „Polska Inwestycja”.

Nagroda przyznawana jest w ramach corocznej ogólnopolskiej akcji Dziennika Gazety Prawnej, podczas której przedstawiciele świata biznesu i rządu działają na płaszczyźnie promocji Polski i przedsiębiorczości Polaków. Patronat Honorowy nad całym projektem objęli: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Przedsiębiorczości i technologii, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Źródło: FIBARO


Przeczytaj także

Branża HVAC w 2019 roku: najważniejsze trendy i prognozy rynku
Rozwiązania branży HVAC stają się coraz bardziej dopasowane do potrzeb użytkowników, ale też przyjazne środowisku. Inteligentne systemy klimatyzacyjne, ekonomiczne ogrzewanie czy wykorzystanie odnawialnych źródeł energii to już... więcej »
DAJ SIĘ OŚWIETLIĆ w dniach 23-24 października 2019 roku w Expo Silesia w Sosnowcu
Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej – spotkania ze specjalistami z branży, ciekawe konferencje, prezentacje i szkolenia. Przygotowania do drugiej edycji Targów Techniki Świetlnej... więcej »
Włącz myślenie o świetle
Porządkuje przestrzeń domu i podkreśla panujący w nim klimat. Zapewnia odpowiednie warunki do pracy i stymuluje do odpoczynku. Właściwie dobrane, może podkreślać architekturę wnętrza, użyte w nim kolory i faktury. Światło, bo o... więcej »
Czy prace budowlane można prowadzić zimą?
Do niedawna w okresie zimowym życie na budowach niemal zamierało. Na rynku pojawia się jednak coraz więcej produktów, które można stosować przy niższych temperaturach. Dzięki temu prace budowlane mogą być prowadzone w mniej... więcej »
Oświetlenie w przemyśle 2018
Z roku na rok rośnie efektywność energetyczna opraw LED. Coraz popularniejsze stają się rozwiązania z obszaru Internetu Rzeczy. Między innymi z tych względów ostatnie 12 miesięcy w branży oświetlenia przemysłowego było... więcej »
Oświetlenie w biurach 2018
Toczy się coraz bardziej zażarta walka w tzw. wojnie talentów. Pracodawcy stają na głowie, żeby przyciągać specjalistów. Najważniejsze innowacje i zmiany na rynku oświetlenia w 2018 roku związane są właśnie z... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Budma 2019 - Targi Budownictwa i Architektury
2019-02-12 - 2019-02-15
Miejsce: Poznań
Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2019
2019-03-13 - 2019-03-15
Miejsce: Warszawa
LUMENexpo 2019 Targi Techniki Świetlnej
2019-10-23 - 2019-10-24
Miejsce: Sosnowiec
Salon Elektrotechniki Przemysłowej 2019
2019-10-23 - 2019-10-24
Miejsce: Sosnowiec

Katalog

SAR PW Sp. z o.o.
SAR PW Sp. z o.o.
Zwoleńska 97
04-761 Warszawa
tel. 022 615 70 74

Torell Technology sp. z o.o.
Torell Technology sp. z o.o.
Abrahama 18
81-825 Sopot
tel. +48664256060

zobacz wszystkie

SONDA

Jaką część budżetu inwestycyjnego jesteś skłonny przeznaczyć na BMS?

mniej niż 5%
5%
10%
15%
więcej niż 15%


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2019 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce