Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

1. Europejska Konferencja BACnet® Airport

-- czwartek, 26 lipiec 2018

W dniach 27-28 września 2018 r. w porcie lotniczym we Frankfurcie spotkają się kierownicy obiektów i menadżerzy techniczni portów lotniczych na pierwszej Europejskiej Konferencji Portów Lotniczych BACnet. Uczestnicy wymienią się doświadczeniami strategicznymi i technicznymi w zakresie niezależnej automatyzacji budynków z BACnet®. Posiadając 64% udziałów w rynku światowym standard komunikacji BACnet w coraz większym stopniu odgrywa kluczową rolę w skutecznym zarządzaniu portami lotniczymi.

Konferencja BACnet Airport Conference ma na celu zapewnienie niezawodnej pracy budynku. "Dzięki BACnet wdrożyliśmy konkurencyjny system automatyzacji budynków", opisuje Rüdiger Schröder z Fraport AG z centralnego działu zarządzania infrastrukturą. „Niezależna transmisja danych jest kluczową technologią, która doskonale wspiera wszystkie procesy, od planowania i projektowania po eksploatację.

Sieć BACnet jest postrzegana w europejskich portach lotniczych jako czynnik umożliwiający bezpieczeństwo inwestycji i niezawodne funkcjonowanie budynków.

Fraport AG buduje swój nowy Terminal 3 w oparciu o system automatyki budynkowej oparty na komunikacji BACnet.

Bezpieczeństwo, komfort i efektywność energetyczna na lotniskach

Konferencja BACnet Airport Conference odbywa się na lotnisku we Frankfurcie w Gateway Gardens, jednym z najprężniej rozwijających się lotnisk w Europie. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa prezentująca nowe rozwiązania w zakresie wyposażenia technicznego budynków.

Firmy Beckhoff, GEZE i Siemens zaprezentują na wystawia swoje osiągnięcia dla uzyskania większego bezpieczeństwa, komfortu i energooszczędności jako sponsorzy "First Class". Wystawie towarzyszy cykl wykładów. Inni wystawcy z prezentacjami "Elevator Pitch" to sponsorzy klasy biznesowej: ABB, Belimo, Bihl+Wiedemann, Danfoss, Hermos, Iconics, Loytec, MeteoViva, Reliable Controls, Sauter, Tridium i TÜV Süd. Sponsorami są także Adiutec oraz Kieback&Peter.

Gospodarzem konferencji BACnet Airport Conference jest otwarta i niezależna Grupa BACnet Interest Europe (BIG-EU). Na stronie internetowej https://airportconference.org można znaleźć informacje na temat programu oraz możliwości uczestnictwa i sponsoringu.


Przeczytaj także

Zielone certyfikaty coraz bardziej popularne nie tylko w biurowcach
Certyfikaty potwierdzające ekologiczne aspekty budynku ma już w Polsce 550 budynków. W segmencie biurowym stały się już standardem, ale coraz częściej w sposób zrównoważony powstają też obiekty przemysłowe, hotele, a... więcej »
Danfoss Power Solutions na Bielanach Wrocławskich
Firma Danfoss Power Solutions podpisała umowę najmu 11 088 m kw. powierzchni biurowo-magazynowej w parku logistycznym Hillwood Wrocław I BIS. W transakcji, najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman &... więcej »
Biurowe HCL w teorii i praktyce
Coraz więcej badań naukowych potwierdza wpływ światła na pozawizualne aspekty naszego funkcjonowania. Mimo zalet oświetlenia z funkcjami tzw. Human Centric Lighting, wciąż stosunkowo rzadko wykorzystuje się je w praktyce.... więcej »
Branża budowlana w Polsce: słaby punkt to kadry, mocny to wzrost gospodarczy i nowe technologie
Przedstawiciele branży budowlanej w Polsce lepiej postrzegają przeszłość, niż oceniają perspektywy rozwoju w przyszłości. O ile aż 57 proc. firm budowlanych z sektora MŚP, uważa, że sytuacja społeczno-gospodarcza w minionej... więcej »
innogy Renewables rozpoczęła budowę farmy fotowoltaicznej w Nowym Stawie
Na początku października innogy Renewables Polska, w ramach wygranej aukcji dla Odnawialnych Źródeł Energii z czerwca 2017 r., rozpoczęła budowę farmy fotowoltaicznej w Nowym Stawie. Jej łączna moc zainstalowana wyniesie 594 kWp.... więcej »
Branża budowlana przestawia się na wykorzystanie surowców z recyklingu
Przemysł budowlany zużywa około 400 mln ton surowców rocznie i odpowiada za 1/3 wszystkich produkowanych odpadów. Tymczasem budynki można postawić z całkowicie przetworzonych materiałów, wykorzystując do wyłożenia ścian... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

ENERGETICS-Lubelskie Targi Energetyczne
2018-11-13 - 2018-11-15
Miejsce: Lublin
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej
2018-12-04 - 2018-12-05
Miejsce: Sosnowiec
Budma 2019 - Targi Budownictwa i Architektury
2019-02-12 - 2019-02-15
Miejsce: Poznań
Targi Light + Building
2020-03-08 - 2020-03-13
Miejsce: Frankfurt

Katalog

SAR PW Sp. z o.o.
SAR PW Sp. z o.o.
Zwoleńska 97
04-761 Warszawa
tel. 022 615 70 74

Torell Technology sp. z o.o.
Torell Technology sp. z o.o.
Abrahama 18
81-825 Sopot
tel. +48664256060

zobacz wszystkie

SONDA

Jaką część budżetu inwestycyjnego jesteś skłonny przeznaczyć na BMS?

mniej niż 5%
5%
10%
15%
więcej niż 15%


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce