Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

1. Europejska Konferencja BACnet® Airport

-- czwartek, 26 lipiec 2018

W dniach 27-28 września 2018 r. w porcie lotniczym we Frankfurcie spotkają się kierownicy obiektów i menadżerzy techniczni portów lotniczych na pierwszej Europejskiej Konferencji Portów Lotniczych BACnet. Uczestnicy wymienią się doświadczeniami strategicznymi i technicznymi w zakresie niezależnej automatyzacji budynków z BACnet®. Posiadając 64% udziałów w rynku światowym standard komunikacji BACnet w coraz większym stopniu odgrywa kluczową rolę w skutecznym zarządzaniu portami lotniczymi.

Konferencja BACnet Airport Conference ma na celu zapewnienie niezawodnej pracy budynku. "Dzięki BACnet wdrożyliśmy konkurencyjny system automatyzacji budynków", opisuje Rüdiger Schröder z Fraport AG z centralnego działu zarządzania infrastrukturą. „Niezależna transmisja danych jest kluczową technologią, która doskonale wspiera wszystkie procesy, od planowania i projektowania po eksploatację.

Sieć BACnet jest postrzegana w europejskich portach lotniczych jako czynnik umożliwiający bezpieczeństwo inwestycji i niezawodne funkcjonowanie budynków.

Fraport AG buduje swój nowy Terminal 3 w oparciu o system automatyki budynkowej oparty na komunikacji BACnet.

Bezpieczeństwo, komfort i efektywność energetyczna na lotniskach

Konferencja BACnet Airport Conference odbywa się na lotnisku we Frankfurcie w Gateway Gardens, jednym z najprężniej rozwijających się lotnisk w Europie. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa prezentująca nowe rozwiązania w zakresie wyposażenia technicznego budynków.

Firmy Beckhoff, GEZE i Siemens zaprezentują na wystawia swoje osiągnięcia dla uzyskania większego bezpieczeństwa, komfortu i energooszczędności jako sponsorzy "First Class". Wystawie towarzyszy cykl wykładów. Inni wystawcy z prezentacjami "Elevator Pitch" to sponsorzy klasy biznesowej: ABB, Belimo, Bihl+Wiedemann, Danfoss, Hermos, Iconics, Loytec, MeteoViva, Reliable Controls, Sauter, Tridium i TÜV Süd. Sponsorami są także Adiutec oraz Kieback&Peter.

Gospodarzem konferencji BACnet Airport Conference jest otwarta i niezależna Grupa BACnet Interest Europe (BIG-EU). Na stronie internetowej https://airportconference.org można znaleźć informacje na temat programu oraz możliwości uczestnictwa i sponsoringu.


Przeczytaj także

Hotel światłem malowany: porady ekspertów
Hotele to miejsca, w których najbardziej liczy się dobre samopoczucie gości oraz oryginalne wzornictwo, który wyróżnia dane miejsce i nadaje mu unikatowego charakteru. Niektóre z nich to prawdziwe architektoniczne perełki, nie... więcej »
Internet Rzeczy dla rozwoju Smart City we Wrocławiu
Rozwój usług na potrzeby inteligentnego miasta przy wykorzystaniu Internetu Rzeczy to cel projektu zainicjowanego przez miasto Wrocław, TAURON i firmę Ericsson. Będzie to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce realizowane... więcej »
Przyjazne miejsce pracy, czyli jakie?
Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia nawet 90 proc. czasu przebywamy w zamkniętych pomieszczeniach takich, jak domy czy biura. Biorąc pod uwagę, że w miejscu pracy spędzamy ponad połowę swojego życia, toteż niezwykle... więcej »
Pierwsza w Europie podniebna galeria sztuki powstała na konstrukcji wieżowca The Warsaw HUB
Na konstrukcji budowanego w centrum Warszawy kompleksu wieżowców The Warsaw HUB zawisła niezwykła instalacja – wielkoformatowy obraz autorstwa polskiego malarza abstrakcjonisty Łukasza Stokowskiego. To pierwsza tego typu... więcej »
Nowoczesne biurowce coraz bardziej przyjazne pracownikom
W pracy spędzamy coraz więcej czasu, dlatego w projektach nowoczesnych biurowców stawia się przede wszystkim na komfort użytkowników. Pomieszczenia focusowe, zdalna rezerwacja sal konferencyjnych czy strefy relaksu to tylko... więcej »
Największą przyszłość w budownictwie mają ekorozwiązania
Wśród 5 technologii, które w ciągu najbliższych 10 lat mają szansę najszybciej się upowszechnić w budownictwie, aż 3 to ekorozwiązania. Najwyższy odsetek firm (93 proc.) stawia na poprawę efektywności energetycznej budynków, 89... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Infrastruktura Polska i Budownictwo 2019
2019-02-20 - 2019-02-20
Miejsce: Warszawa
Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2019
2019-03-13 - 2019-03-15
Miejsce: Warszawa
Konferencja Specjalistów Logistyki 2019
2019-03-14 - 2019-03-15
Miejsce: Warszawa
ITM Polska 2019 Innowacje-Technologie-Maszyny
2019-06-04 - 2019-06-07
Miejsce: Poznań

Katalog

SAR PW Sp. z o.o.
SAR PW Sp. z o.o.
Zwoleńska 97
04-761 Warszawa
tel. 022 615 70 74

Torell Technology sp. z o.o.
Torell Technology sp. z o.o.
Abrahama 18
81-825 Sopot
tel. +48664256060

zobacz wszystkie

SONDA

Jaką część budżetu inwestycyjnego jesteś skłonny przeznaczyć na BMS?

mniej niż 5%
5%
10%
15%
więcej niż 15%


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2019 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce