Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

1. Europejska Konferencja BACnet® Airport

-- czwartek, 26 lipiec 2018

W dniach 27-28 września 2018 r. w porcie lotniczym we Frankfurcie spotkają się kierownicy obiektów i menadżerzy techniczni portów lotniczych na pierwszej Europejskiej Konferencji Portów Lotniczych BACnet. Uczestnicy wymienią się doświadczeniami strategicznymi i technicznymi w zakresie niezależnej automatyzacji budynków z BACnet®. Posiadając 64% udziałów w rynku światowym standard komunikacji BACnet w coraz większym stopniu odgrywa kluczową rolę w skutecznym zarządzaniu portami lotniczymi.

Konferencja BACnet Airport Conference ma na celu zapewnienie niezawodnej pracy budynku. "Dzięki BACnet wdrożyliśmy konkurencyjny system automatyzacji budynków", opisuje Rüdiger Schröder z Fraport AG z centralnego działu zarządzania infrastrukturą. „Niezależna transmisja danych jest kluczową technologią, która doskonale wspiera wszystkie procesy, od planowania i projektowania po eksploatację.

Sieć BACnet jest postrzegana w europejskich portach lotniczych jako czynnik umożliwiający bezpieczeństwo inwestycji i niezawodne funkcjonowanie budynków.

Fraport AG buduje swój nowy Terminal 3 w oparciu o system automatyki budynkowej oparty na komunikacji BACnet.

Bezpieczeństwo, komfort i efektywność energetyczna na lotniskach

Konferencja BACnet Airport Conference odbywa się na lotnisku we Frankfurcie w Gateway Gardens, jednym z najprężniej rozwijających się lotnisk w Europie. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa prezentująca nowe rozwiązania w zakresie wyposażenia technicznego budynków.

Firmy Beckhoff, GEZE i Siemens zaprezentują na wystawia swoje osiągnięcia dla uzyskania większego bezpieczeństwa, komfortu i energooszczędności jako sponsorzy "First Class". Wystawie towarzyszy cykl wykładów. Inni wystawcy z prezentacjami "Elevator Pitch" to sponsorzy klasy biznesowej: ABB, Belimo, Bihl+Wiedemann, Danfoss, Hermos, Iconics, Loytec, MeteoViva, Reliable Controls, Sauter, Tridium i TÜV Süd. Sponsorami są także Adiutec oraz Kieback&Peter.

Gospodarzem konferencji BACnet Airport Conference jest otwarta i niezależna Grupa BACnet Interest Europe (BIG-EU). Na stronie internetowej https://airportconference.org można znaleźć informacje na temat programu oraz możliwości uczestnictwa i sponsoringu.


Przeczytaj także

Niedobory kadrowe, niedoinwestowanie i błędy ludzkie stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa przemysłowych systemów sterowania w kluczowych branżach
Według badania Kaspersky Lab poświęconego stanowi cyberbezpieczeństwa przemysłowego w 2018 r., firmy z sektora przemysłowego i energetycznego, jak również przedsiębiorstwa transportowe i logistyczne, mają odmienne opinie odnośnie... więcej »
Izolacja w obiektach wielkopowierzchniowych – jak zabezpieczyć konstrukcje stalowe przed ogniem?
Sektor magazynowo-logistyczny w Polsce rozwija się w błyskawicznym tempie, co dla dostawców usług budowlanych oznacza wiele okazji na zdobycie nowych kontraktów. W obliczu tak zauważalnego boomu na rynku, wykonawcy powinni... więcej »
Modernizacja systemu oświetleniowego
Rozwój technologii LED oraz jej bardziej przystępna obecnie cena sprawiają, że coraz częściej stosowana jest ona w aplikacjach oświetlenia w zakładach przemysłowych. Modernizacja instalacji nie powinna być jednak... więcej »
Jaka przyszłość czeka centra handlowe w Polsce?
Rozbudowa już istniejących, dużych obiektów handlowych ma być głównym czynnikiem rozwoju rynku centrów handlowych w Europie w ciągu najbliższych dwóch lat. By zwiększyć odwiedzalność właściciele galerii handlowych coraz częściej... więcej »
Systemy napędowe B&R dla optymalizacji pracy turbin na targach WindEnergy w Hamburgu
Podczas WindEnergy Hamburg, w hali B6 na stoisku 242, firma B&R zaprezentuje inteligentne systemy napędowe, które umożliwiają bardziej wydajną, cichą i bezpieczną pracę turbin wiatrowych. Inteligentne sterowanie serwo,... więcej »
Bezpieczeństwo dostaw energii, czyli zrównoważona energia po konkurencyjnych cenach
Komisja Europejska zatwierdziła mechanizmy zdolności wytwórczych w Belgii, Francji, Niemczech, Grecji, we Włoszech i w Polsce. KE stwierdziła, że środki te przyczynią się do zapewnienia bezpieczeństwa dostaw przy... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

ENERGETAB Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie
2018-09-11 - 2018-09-13
Miejsce: Bielsko Biała
1. Europejska Konferencja BACnet® Airport
2018-09-27 - 2018-09-28
Miejsce: Frankfurt
Międzynarodowa Konferencja INNOWACYJNE ECO-MIASTO
2018-09-27 - 2018-09-28
Miejsce: Warszawa
RENEXPO POLAND Międzynarodowe Targi Energetyczne
2018-10-10 - 2018-10-12
Miejsce: Warszawa
ENERGETICS-Lubelskie Targi Energetyczne
2018-11-13 - 2018-11-15
Miejsce: Lublin

Katalog

Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom
Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom
Bukowska 3
62-060 Stęszew
tel. 618135494

SAR PW Sp. z o.o.
SAR PW Sp. z o.o.
Zwoleńska 97
04-761 Warszawa
tel. 022 615 70 74

zobacz wszystkie

SONDA

Jaką część budżetu inwestycyjnego jesteś skłonny przeznaczyć na BMS?

mniej niż 5%
5%
10%
15%
więcej niż 15%


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce