Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

1. Europejska Konferencja BACnet® Airport

-- czwartek, 26 lipiec 2018

W dniach 27-28 września 2018 r. w porcie lotniczym we Frankfurcie spotkają się kierownicy obiektów i menadżerzy techniczni portów lotniczych na pierwszej Europejskiej Konferencji Portów Lotniczych BACnet. Uczestnicy wymienią się doświadczeniami strategicznymi i technicznymi w zakresie niezależnej automatyzacji budynków z BACnet®. Posiadając 64% udziałów w rynku światowym standard komunikacji BACnet w coraz większym stopniu odgrywa kluczową rolę w skutecznym zarządzaniu portami lotniczymi.

Konferencja BACnet Airport Conference ma na celu zapewnienie niezawodnej pracy budynku. "Dzięki BACnet wdrożyliśmy konkurencyjny system automatyzacji budynków", opisuje Rüdiger Schröder z Fraport AG z centralnego działu zarządzania infrastrukturą. „Niezależna transmisja danych jest kluczową technologią, która doskonale wspiera wszystkie procesy, od planowania i projektowania po eksploatację.

Sieć BACnet jest postrzegana w europejskich portach lotniczych jako czynnik umożliwiający bezpieczeństwo inwestycji i niezawodne funkcjonowanie budynków.

Fraport AG buduje swój nowy Terminal 3 w oparciu o system automatyki budynkowej oparty na komunikacji BACnet.

Bezpieczeństwo, komfort i efektywność energetyczna na lotniskach

Konferencja BACnet Airport Conference odbywa się na lotnisku we Frankfurcie w Gateway Gardens, jednym z najprężniej rozwijających się lotnisk w Europie. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa prezentująca nowe rozwiązania w zakresie wyposażenia technicznego budynków.

Firmy Beckhoff, GEZE i Siemens zaprezentują na wystawia swoje osiągnięcia dla uzyskania większego bezpieczeństwa, komfortu i energooszczędności jako sponsorzy "First Class". Wystawie towarzyszy cykl wykładów. Inni wystawcy z prezentacjami "Elevator Pitch" to sponsorzy klasy biznesowej: ABB, Belimo, Bihl+Wiedemann, Danfoss, Hermos, Iconics, Loytec, MeteoViva, Reliable Controls, Sauter, Tridium i TÜV Süd. Sponsorami są także Adiutec oraz Kieback&Peter.

Gospodarzem konferencji BACnet Airport Conference jest otwarta i niezależna Grupa BACnet Interest Europe (BIG-EU). Na stronie internetowej https://airportconference.org można znaleźć informacje na temat programu oraz możliwości uczestnictwa i sponsoringu.


Przeczytaj także

Nowoczesne technologie ułatwiają funkcjonowanie magazynów
Sektor logistyczny czerpie pełnymi garściami z nowoczesnych rozwiań technologicznych, które pozwalają usprawnić funkcjonowanie magazynów, ale nie tylko. Żeby nie być gołosłownym, przywołam dane firmy IDC dotyczące... więcej »
Miasta w symbiozie z naturą
Idea symbio-miast to sposób na wprowadzenie gospodarki o obiegu zamkniętym na poziomie lokalnym oparty na synergii między różnymi systemami miejskimi. W tym podejściu nie funkcjonują one całkowicie niezależnie od siebie: odpady... więcej »
Huawei prezentuje platformę cyfrową dla miast przyszłości
Podczas tegorocznego Smart City Expo World Congress (SCEWC) w Barcelonie Huawei zaprezentował platformę cyfrową umożliwiającą inteligentny i zrównoważony rozwój smart city. Platformę oparto na innowacyjnych technologiach... więcej »
Daj się oświetlić
Premierowe Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej zakończone owocnymi kontaktami biznesowymi. Dzięki wsparciu cenionych instytucji w branży i współpracy ze specjalistycznymi mediami targi... więcej »
Raport: Zarządzanie energią w zakładach przemysłowych
Efektywne zarządzanie energią w zakładach przemysłowych jest bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na wysokość kosztów produkcji, zyski przedsiębiorców i konkurencyjność wyrobów czy usług. Zanim jednak zostanie... więcej »
5 prognoz rozwoju inteligentnych magazynów
Magazynowanie obecnie ewoluuje od statycznego komponentu w łańcuchu dostaw w kierunku rozwiązań otwartych na inteligentną transformację. W artykule opisano pięć prognoz dotyczących rozwoju inteligentnych... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Budma 2019 - Targi Budownictwa i Architektury
2019-02-12 - 2019-02-15
Miejsce: Poznań
Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2019
2019-03-13 - 2019-03-15
Miejsce: Warszawa
Targi Light + Building
2020-03-08 - 2020-03-13
Miejsce: Frankfurt

Katalog

SAR PW Sp. z o.o.
SAR PW Sp. z o.o.
Zwoleńska 97
04-761 Warszawa
tel. 022 615 70 74

Torell Technology sp. z o.o.
Torell Technology sp. z o.o.
Abrahama 18
81-825 Sopot
tel. +48664256060

zobacz wszystkie

SONDA

Jaką część budżetu inwestycyjnego jesteś skłonny przeznaczyć na BMS?

mniej niż 5%
5%
10%
15%
więcej niż 15%


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce